İş Takip Sistemi Portalı Eğitimi Verildi
20 Aralık 2020

Online iş takibi ile depolama imkânı sunan “İş Takip Sistemi Portalı” hakkında eğitim verildi. Sıfır atık projesinin önemine dikkati çeken Genel Müdürümüz Prof. Dr. Mustafa Taşdemir, “Projelerimizi elektronik ortamda yürüteceğiz.” dedi.

Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Prof. Dr. Mustafa Taşdemir başkanlığında Daire Başkanlarının ve tüm personelin katılımıyla 11.12.2019 tarihinde Bakanlığın Konferans Salonu’nda “İş Takip Sistemi Portalı Eğitimi” verildi. Strateji Geliştirme Başkanlığı Yazılım Uzmanı Ali Demirkol, portal hakkında sunumunu yaptı ve soruları yanıtladı. 

Projelerimizi Elektronik Ortamda Yürüteceğiz
Genel Müdürlüğümüzde kâğıt tüketiminin önemli sayıda azaldığını belirten Taşdemir, “Göreve başladığım günden itibaren kağıt kullanılmadan iş takibinin yapılmasına ve kağıt tasarrufuna önem gösterdim. İş takibimizi elektronik olarak yürüttük. Bakanlığımız tarafından hazırlanan İş Takip Sistemi Portalı bizim isteklerimize yanıt vermiş oldu. Artık projelerimizi elektronik ortamda yürüteceğiz. İşlerimizi, kişi ve görev atamalarını, üretilen dokümanları ve arşivimizi elektronik olarak yürüteceğiz. Kağıt kullanmayacağız hatta flash belleğe de gerek kalmayacak.” şeklinde konuştu.