Genel Müdürlüğümüzde Tanışma Toplantısı
20 Aralık 2020

Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğüne atanan Prof. Dr. Mustafa Taşdemir, Genel Müdürlüğümüz personeliyle tanışma toplantısı düzenledi. Taşdemir,Yeni bir şey yapabilir miyiz?, İyi bir fikrim var. Bizim çalışma politikamız olacak.” dedi. 

Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Prof. Dr. Mustafa Taşdemir, Daire Başkanları Mutlu Kaya, Arife Arslan Bucak, Mustafa Örnek ve tüm personelin katılımıyla 09.10.2019 tarihinde Bakanlığın Konferans Salonu’nda tanışma toplantısı düzenledi. Sonrasında Daire Başkanlarıyla birlikte Sağlık Bakanlığı İletişim Merkezine (SABİM) giden Genel Müdürümüz Taşdemir, burada görev yapan personel ile tanıştı. 

“Güçlü Bir İletişim İle Yeni Fikirlere Açık Olacağız”
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığından sonra Genel Müdürlüğümüzde göreve başladığını belirten Genel Müdürümüz Taşdemir, “Bakanlığımızda çeşitli komisyonlarda ve komitelerde görev aldım. İstanbul’un Kurucu Halk Sağlığı Müdürlüğünü yaptım. Çalışma hayatım boyunca Bakanlığımızın içerisinde veya yakınında oldum. Şimdi de aranızda görevime devam edeceğim.” dedi.  

Genel Müdürümüz Taşdemir, genel müdürlük olarak sürekli gelişime açık olunacağına dikkati çekerek konuşmasına şöyle devam etti: “Yeni bir şey yapabilir miyiz?, İyi bir fikrim var. bizim çalışma politikamız olacak. Güçlü bir iletişim içerisinde yeni fikirlere açık şekilde çalışacağız.